Programjaink

Ribizli bohóc műsora

Március 28-án, szerdán délelőtt került sor Ribizli bohóc előadására, amit a Somogy Megyei Könyvtári Szolgáltató Rendszer Marcali központjának támogatása által tekinthettek meg a gyerekek. Ribizli bohóc személyében megismerhettük Tormási Attilát, aki 2012 óta dolgozik előadóművészként is, és különböző összeállítású műsoraival járja az országot. Szakmai felkészültségét bizonyítja előadásának sokszínűsége. Összeállításában a magyar irodalom ismert és kevésbé ismert megzenésített verseit adta elő, de a Duga Boglárka tollából, és Ribizli bohóc fejéből kipattant dallamok, valamint ismert gyermekmondókák is elhangzottak „átribizlizve”. A közös daltanuláson túl sor került egy kis táncra, játékra és közös bohóckodásra is, aminek mindenki részese szeretett volna lenni. Az előadó könnyedén megtalálta a hangot a gyerekekkel, akik ámulva hallgatták minden szavát és figyelték minden mozdulatát. A közel egy órás műsorát a vidámság, öröm, kacagás jellemezte, amellyel még a felnőtteket is jókedvre derítette. Köszönjük a támogatónak a lehetőséget, hogy iskolánk kisdiákjai és az óvodások is találkozhattak Ribizli bohóccal, és reméljük, hogy még viszontláthatjuk őt Somogysámsonban.

(c) KLIK Marcali Tankerülete 2014. Minden jog fenntartva.
Designed by olwebdesign.com